آخرین خبر/ سریال‌های فرانسوی را با «ناوارو» به‌یاد داریم، یک سریال پلیسی جذاب با شخصیت‌های دوست‌داشتنی. فرانسوی‌ها در سینما و سریال‌سازی به طراحی خوب شخصیت‌ها معروفند و هیچ‌وقت عمق دادن به رفتار کاراکتر را فدای ریتم سریال نمی‌کنند. آن‌ها درام با حوصله شکل می‌دهند و التهاب را به داستان تزریق می‌کنند برای همین نیازی به جلوه‌های ویژه آنچنانی ندارند. با این اوصاف سریال جمع‌وجور «دزدان» محصول فرانسه می‌تواند انتخاب خوبی برای مخاطبانی باشد که آثاری را با حال و هوای قدیمی در مدیوم تلویزیون دوست دارند. سریالی که در فرانسه محبوب شد و برای اولین‌بار در ایران با دوبله فارسی اختصاصی تقدیم شما می‌شود. با معرفی بیشتر این سریال همراه ما باشید.

جنگ حیثیتی دزدها و قاچاقچی‌ها

داستان درباره یک باند حرفه‌ای سرقت است که موفق می‌شوند یک محموله با ارزش طلا را بدزدند. همزمان خواهرزاده رئیس باند که از توانایی دایی‌اش بی‌خبر است سراغ دزدی از یک مرد معمولی می‌رود. اما تصادفاً 8 کیلو کوکائین را می‌دزدد و برای همین آدم‌های زیادی دنبالش می‌افتند. سرقت تصادفی کوکائین‌ها سرآغاز یک درگیری همه‌جانبه است. سریال از سکانس اول با یک درگیری جالب مخاطب را جذب می‌کند. طراحی شخصیت‌های سریال بسیار پخته و جذاب است، اکشن بدون اغراقی را می‌بینیم و همه چیز در خدمت یک اثر سرراست با فرمول‌های کلاسیک داستان‌گویی است که در آن قهرمان به دل خطر می‌زند. اگر با نِت همراه به‌تماشای این سریال نشستید کیفیتش را پائین بیاورید تا حجم زیادی از بسته شما کم نشود.

>>> تماشای سریال با دوبله فارسی اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar