آخرین خبر/ فیلم‌های ژانر نوآر و کارآگاهی جذابیت‌های زیادی دارند، به‌خصوص وقتی فیلمنامه براساس یکی از رُمان‌های آگاتا کریستی باشد مثل «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» و... اما چطور می‌شود بچه‌ها را به این قصه‌های کارآگاهی و جالب جذب کرد؟ نتیجه خوب چنین تلاشی می‌شود فیلم دوست‌داشتنی «کارآگاه سان و نفرین بیوه سیاه». یک انیمیشن بانشاط که به سبک فیلم‌ها و سریال‌هایی که شخصیت اصلی‌اش کارآگاهانی مثل پوآرو بوده، ساخته شده است. داستان این فیلم که می‌تواند بچه‌ها را سرگرم کند و حتی برای بزرگترها هم شیرین باشد در دنیای حشرات می‌گذرد؛ دنیایی که در آن عنکبوت‌ها پلیس هستند و...

بامزه‌ترین کارآگاه دنیا وارد می‌شود

کارآگاه سان یک عنکبوت مشهور است که چون دایی‌اش رییس پلیس دنیای حشرات است حل تمام پرونده‌های معروف به‌نام او نوشته شده؛ اما نیروهای پلیس از او متنفر هستند و در نتیجه دایی ناچار به اخراج او می‌شود. او که شغلش را از دست داده پیشنهاد یکی از هوادارانش را برای این‌که دستیار او باشد رد می‌کند تا تنهایی به سفر برود. اما در سفر با یک پرونده عجیب مواجه می‌شود. حالا ناچار به استخدام یک دستیار است تا گره ماجرا را در داستانی پرهیجان و البته با ارجاعات بامزه به فیلم‌های قدیمی باز کند. این پویانمایی بامزه را با یک دوبله شیرین از لینک زیر تماشا کنید. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

خانوادگی ببینیم

فیلم یک داستان سهل‌انگارانه با منطق کودکانه نیست و با پیچش‌های جالبش هم برای بچه‌ها جذاب است هم می‌تواند بزرگترها را راضی نگه‌دارد. البته بخش اصلی که باعث سرگرمی بزرگترها خواهد شد شوخی‌ها و پارودی‌هایی است که فیلم با آثار مشهور تاریخ سینما و ادبیات جنایی دارد. برای همین می‌توانید از تماشای این فیلم به‌صورت خانوادگی لذت ببرید. پس فیلم را با تلویزیون هوشمند ببینید و دورهمی بخندید.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar