آخرین خبر/ تصور این که فیلمسازی بخواهد داستان زندگی یک کروکودیل را به تصویر بکشد، چیز عجیبی است. این موضوع وقتی عجیب‌تر می‌شود که فیلمساز کاری بکند که بیننده عاشق آن کروکودیل بانمک شود. کروکودیلی که هنرمند است!

داستان چیه؟

فیلم «لایل، لایل، کروکودیل» داستان یک کروکودیل خوش تیپ، مهربان و بانمک به نام لایل است که در خانه فردی در نیویورک زندگی می‌کند. این موجود غول‌پیکر و دوست داشتنی سر راه خانواده‌ای قرار می‌گیرد که طبق فرمول این فیلم‌ها، با فرزند آن خانواده رفیق می‌شود در حالی که پدر و مادر با وجود آن مخالف هستند. ولی پسر خانواده سعی می‌کند تا نظر بقیه را نسبت به این حیوان عوض کند. در ادامه پسر متوجه می‌شود که این کروکودیل که نمی‌تواند صحبت کند، استعداد خاصی دارد: او می‌تواند مانند یک خواننده حرفه‌ای آواز بخواند. این موجود دوست داشتنی که هرکس او را می‌بیند اول شوکه می‌شود ولی بعد کاملا با او کنار می‌آید، مانند انسان‌ها لباس می‌پوشد، حمام می‌کند، روی دو پا راه می‌رود و تلاش می‌کند به بقیه بفهماند که اصلا موجود بد و ترسناکی نیست. (برای تماشا کلیک کنید)

چرا ببینیم؟

فیلم حول داستان پیشینه شخصیت‌های فیلم می‌چرخد و به مرور با آن‌ها آشنا می‌شویم. از نکات برجسته این فیلم تقریبا موزیکال، بازی خاویر باردم در نقش صاحب کروکودیل است که شاید توقع دیدن این هنرپیشه بزرگ را در چنین نقش فانتزی و کمدی نداشته باشیم. آوازهای فیلم را هم شاون مندز، خواننده معروف نسل جوان از دهان لایل خوانده است. همچنین فناوری جلوه‌های ویژه کامپیوتری این فیلم طوری حرفه‌ای و جذاب است که بعد از گذشت چند دقیقه فراموش می‌کنید شاهد یک فیلم و انیمیشن هستیم و این کروکودیل را به عنوان یک موجود واقعی و زنده، قبول می‌کنیم.  در کل با یک فیلم خانوادگی کمدی، موزیکال پر شر و شور طرف هستیم که می‌تواند حدود دو ساعت همه اعضای خانواده را سرگرم کند. مخصوصا این که توسط یک تیم حرفه‌ای دوبله شده و لذت تماشایش را دوچندان کرده است.

>>> لینک تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar