آخرین خبر/ اگر حوصله خودتان و فرزندتان در این روزهای تعطیلات از برنامه‌های تلویزیون سر رفته و از طرفی محتوای مناسبی سراغ ندارید تا سرگرم شود، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم؛ سریالی جذاب و آموزنده به‌ نام «فضانوردان».

چرا جذاب است؟

بهترین و پرکشش‌ترین داستان‌ها، آن‌هایی هستند که قهرمانان را در دشوارترین موقعیت قرار می‌دهند، مثل تنهایی رابینسون کروزوئه در جزیره، مثل خانواده دکتر ارنست، یا مثل سریال معروف و جذاب «لاست». وقتی قهرمانان از هر طرف در خطر باشند و وقتی لازم باشد با چند چالش جدی همزمان مقابله کنند، آن‌وقت است که یک داستان پرکشش شکل می‌گیرد که هر لحظه مخاطب را تا رد شدن قهرمان از چالش قبلی حفظ می‌کند. سریال «فضانوردان» با همین فرمول برای کودکان و نوجوانان ساخته شده تا هم سرگرم شوند، هم درس کار تیمی، داشتن امید و تکاپو را یاد بگیرند. سریال درباره چند نوجوان باهوش اما بازیگوش است که خانواده‌های‌شان همگی فضانوردانی مشهور و موفق هستند. بچه‌ها در جریان کنجکاوی‌شان وارد یک فضاپیما شده و کاملاً اتفاقی با آن به‌ فضا پرتاب می‌شوند. حالا آن‌ها باید با چند چالش رودررو شوند که هرکدام تمام می‌شود دردسر بعدی شروع می‌شود و نفس‌کش برای مخاطب نمی‌گذارد. (برای تماشا کلیک کنید)

چرا آموزنده است؟

قهرمانان سریال یعنی همان نوجوانان باهوش با چالش‌های زیادی در فضا مواجه هستند. اول استرس ترس از فضا و دور شدن از زمین. دوم هدایت سفینه. سوم تهیه غذا و چهارم مواجهه با خطرات احتمالی مثل بیماری و...

یک تیم از متخصصان روی زمین هر بار به بچه‌ها کمک می‌کنند تا چالش‌ها را از سر بگذرانند. اما در اصل این بچه‌ها هستند که با تلاش، حوصله، انگیزه برای آموختن و کار تیمی، از دردسرها نجات پیدا می‌کنند.

مناسب چه مخاطبی است؟

چون سریال زیرنویس روان فارسی دارد، بچه‌هایی که تا کلاس سوم درس خوانده باشند هم می‌توانند از تماشایش لذت ببرند. اما از 15، 16 سال به بعد شاید چندان با فضای سریال ارتباط برقرار نکنند. هر قسمت یک داستان منحصربه‌فرد دارد و خط کلی داستان هم همان بقاء در فضا و پیداکردن راهی برای بازگشت به زمین است. بنابراین مخاطب هر تعداد قسمتی که ببیند فرقی نمی‌کند. از آن‌جایی که شخصیت‌های سریال هم همگی کودک و نوجوان هستند مخاطب را بهتر همراه می‌کنند. جلوه‌های ویژه سریال برای بچه‌ها جذاب است و خبری از خشونت و... هم در آن نیست.

>>> برای تماشای رایگان با زیرنویس فارسی کلیک کنید  

نکته1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar