برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

استاندار: ۴۰۰ هزار میلیارد ریال پروژه در کردستان در دست اجراست

منبع
ايرنا
بروزرسانی
استاندار: ۴۰۰ هزار میلیارد ریال پروژه در کردستان در دست اجراست

ایرنا/ استاندار کردستان گفت: امسال ۴۰۰ هزار میلیارد ریال پروژه در دست احداث و تکمیل است که تا آخر سال عملیات اجرا و ساخت آنها به پایان خواهد رسید.

اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان در آیین تجلیل از پیشکسوتان، داوران، مربیان، مدال آوران و اعضا و روسای هیات‌های کونگ فوی شهرستان‌های کردستان در سنندج اظهار کرد: عملکرد عمرانی دولت سیزدهم در سه سال اخیر بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به دوره های قبل از خود رشد چشمگیری داشته است.

وی افزود: در ۲ سال اخیر با تلاش برای جذب اعتبارات ویژه و جهشی سعی کردیم که کمبودها و محرومیت ها را از چهره کردستان نسبت به سایر استان ها کم کنیم.

استاندار کردستان اضافه کرد: توسعه استان در گرو توجه ویژه دولت است و خوشبختانه در دولت سیزدهم بخش زیادی از توجه و نگاه ها به این استان جذب و قسمت عمده‌ای از اهداف دولت در کردستان محقق شد.

زارعی کوشا ادامه داد: پروژه های کلانی مانند راه آهن، فرودگاه سقز، سد آزاد و مشکلات آب شهرستان سنندج که سال ها ادامه داشتند و قابل حل نبودند در این دولت با تلاش جهادی به سرانجام رسیدند.

وی یادآور شد: تلاش برای جذب و ورود بخش خصوصی و نهادهای تولیدی و صنعتی به حمایت از حوزه ورزش و پوشش و جبران کمبودهای مالی از طریق این بخش فعالیت هایی است که در بخش ورزش هدف گذاری شده اند و در طول امسال نیز پیگیری خواهد شد.

استاندار کردستان تاکید کرد: تشکیل صندوق مالی حمایت از حوزه ورزش حرفه ای و تیم های ورزشی کردستان در لیگ های مختلف کشور از طریق مسئولیت های اجتماعی نهادهای تولیدی، معادن و صنایع استان از اهداف اصلی دولت برای توسعه ورزش کردستان است که امسال با جدیت و برنامه ریزی پیگیری می شود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online