پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي خراسان جنوبي از کشف 250 کيلوگرم ترياک در عمليات مشترک با پليس استان سمنان در شهرستان گرمسار خبر داد.

سرهنگ ناصر فرشيد، فرمانده انتظامي خراسان جنوبي اظهار داشت: مأموران انتظامي خراسان جنوبي با اشراف اطلاعاتي اخباري دريافت کردند که سوداگران مرگ قصد دارند مقاديري مواد مخدر را از محورهاي کويري به شهرهاي مرکزي کشور منتقل کنند که رسيدگي به اين موضوع در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبي بيان داشت: پيگيري مأموران حاکي از اين بود که سوداگران مرگ با 3 خودرو سواري، حوزه کويري خراسان جنوبي را ترک و به سمت سمنان در حرکت هستند که بلافاصله موضوع به پليس مواد مخدر استان سمنان اعلام شد.
سرهنگ فرشيد ادامه داد: مأموران در اين رابطه يک سواري زانتيا را در شهرستان گرمسار مشاهده و در اقدامي عملياتي متوقف کردند که در بازرسي از اين خودرو 250 کيلوگرم ترياک کشف شد.
اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: در ادامه عمليات 2 خودرو سواري که خودروي حامل مواد مخدر را اسکورت مي کردند توقيف و سرنشينان آنها دستگير شدند.
سرهنگ فرشيد خاطر نشان کرد: در اين عمليات 3 خودرو توقيف، 8 متهم دستگير و 250 کيلوگرم ترياک کشف شد که متهمان با تشکيل پرونده به مقام قضائي معرفي و روانه زندان شدند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان جنوبي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان جنوبي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today