باشگاه خبرنگاران/ سرپرست فرمانداری دهاقان از اعمال محدودیت‌های جابه‌جایی از شهرستان‌های مجاور به شهرستان دهاقان از روز پنج شنبه ۶ شهریور خبرداد.

سیدعلی سجادی، سرپرست فرمانداری دهاقان اظهار کرد: ارباب‌رجوع و کارمندان تمامی ادارات و نهاد‌های دولتی شهرستان نسبت به رعایت الزامات موازین بهداشتی بیش از پیش اقدام کنند.
سرپرست فرمانداری دهاقان افزود: اداره صمت و اتاق اصناف به همراه تعزیرات حکومتی با همکاری نیروی انتظامی شهرستان نسبت به نظارت بر رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی در اصناف اقدام کنند.
وی بیان کرد: شهرداری‌ها نسبت به ایجاد محدودیت در ارتباط با کاهش روشنایی در استفاده از پارک ها، بوستان‌ها، پارک بازی کودکان، اقدامات لازم را انجام دهند؛ همچنین منطقه گردشگری دزج، همگین و اردسته و آرامستان‌ها و گلزار شهدا تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
سجادی از شبکه بهداشت و درمان خواست نظارت بر هیئت‌ها را ادامه دهند و مدت زمان برگزاری مراسم در هیئات مذهبی با جمعیت بالا در کمترین بازه زمانی انجام شود.
سرپرست فرمانداری دهاقان همچنین از اعمال محدودیت‌های جابه‌جایی از شهرستان‌های مجاور به شهرستان دهاقان از روز پنج شنبه ۶ شهریور خبرداد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today