ایرنا/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مردی که در زنجان به دلیل اختلافات خانوادگی همسر خود را به قتل رسانده و متواری شده بود، در دام پلیس آگاهی زنجان افتاد.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه این قتل هفته گذشته در یکی از محله های خیابان فرودگاه زنجان اتفاق افتاده بود، افزود: قاتل که در یک باب مغازه مخفی شده بود، پس از اطلاع از اینکه پلیس مخفیگاه او را یافته و به زودی به دست قانون سپرده خواهد شد، با خوردن اسید، اقدام به خودکشی کرد.
وی یادآور شد: ماموران با دستگیری قاتل بلافاصله پس از اطلاع از موضوع وی را برای درمان به بیمارستان منتقل کردند که با اقدامات به موقع پزشکان از مرگ حتمی نجات یافت و هم اکنون تحت درمان و مراقبت بوده و حال عمومی وی رضایت بخش اعلام شده است.
سرهنگ رحمتی با تاکید بر اینکه متهم، به قتل همسرش اعتراف کرده است، سن قاتل و مقتول را ۳۹ سال اعلام کرد و اظهار داشت: پلیس در تحقیقات خود پی برد که این زوج جوان همواره خشونت کلامی و مشاجره لفظی با یکدیگر داشتند که این موضوع نیز همیشه به سمت خشونت فیزیکی کشیده شده و این بار به قتل همسر بر اثر خفگی منجر شده است.
وی تصریح کرد: امسال این هفتمین قتلی است که در زنجان اتفاق می افتد که عاملان 6 مورد از این قتل ها از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شده اند.

 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today