ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: پرونده‌های گران فروشی در استان خارج از نوبت و به شکل فوری مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

هوشنگ محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین روز دوشنبه در شورای تعزیرات حکومتی قزوین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم کنترل قیمت ها و برخورد با گران فروشی، گفت: شعبه ویژه ای برای رسیدگی به موارد گران فروشی در استان تشکیل شده است.
این مسوول خاطرنشان کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی قزوین هیچ مماشاتی با متخلفان که برهم زننده نظم و آرامش و ثبات اقتصادی در جامعه هستند، نخواهد داشت.
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین اظهار داشت: با تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص برخورد با گرانی کالاها، رسالت و وظیفه ما حساس تر از قبل شده و باید با هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه های مسوول در راستای مقابله و مهار گرانی گام برداریم.
محمدی خاطرنشان کرد: با تاکید مقام معظم رهبری بر نقش سازمان تعزیرات حکومتی در هماهنگی با سایر نهادها و دستگاه ها برای مهار گرانی و افزایش قیمت های بی دلیل و بدون توجیه برخی کالاها، باری مضاعف برای خدمت رسانی به جامعه را بر دوش خود احساس می کنیم و به درخواست رهبر معظم انقلاب لبیک می گوییم.
این مسوول گفت: افزایش گشت های مشترک،پیگیری برای رفع خلاء های قانونی، رسیدگی فوری به شکایات، چابک سازی و هوشمندسازی فرایندها، مقابله با احتکار و اختفای کالاها با هدف مقابله با گران فروشی و قاچاق و توجه به حمایت از تولید را در اولویت کاری خود قرار داده ایم.
وی با تاکید بر اینکه قوانین مربوط به تعزیرات حکومتی باید بازدارندگی لازم را داشته باشند،اظهار داشت: در این بخش نیازمند اصلاح قوانین هستیم که امیدواریم این موضوع در دستور کار فوری مجلس قرار بگیرد.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today