باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان، یک هزار و ۳۸۰ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۷۵۹ نفر است.
وی با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: ۴۴۵ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۰۸ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۴۵ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۳۳ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۲۸ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است. 
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۱۱ هزار و ۲۳ مورد عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه ۱۴۵ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شدند، تصریح کرد: از این تعداد، ۷۶ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۵ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۰ مورد از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۳۴ مورد از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بم طی ۲۴ ساعت گذشته انجام آزمایش نداشته است. 
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را ۲۴ نفر اعلام کرد و بیان داشت: ۱۶ نفر از شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان، چهار نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دو نفر از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان و دو نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است. 
شفیعی افزود: در مجموع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان هزار و ۳۸۰ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.  

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar