باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس درمراکز درمانی کاشان وآران وبیدگل بستری شدند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۱۰۳ هزار و ۳۴۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: هفت هزار و ۲۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی ابراز کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۳۸ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل یک نفر اهل نراق، دو نفر اهل اردستان، یک نفر اهل نطنز و ۲۶ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۳ سال و حداقل سن بستری ۱۵ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان پنج نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد سه نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع کاشان و یک نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۴ سال و حداقل سن بستری ۵۶ است.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۶۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۳۳۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۳۸ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: ۸۶ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۸۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان توضیح داد: هشت مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که پنج مرد ۶۹، ۹۲، ۵۱، ۷۳ و ۷۷ ساله و سه زن ۷۰، ۷۸ و ۷۵ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
وی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۰۵ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۰ هزار و ۶۷۳ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today