فارس/ مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: در ادامه فعالیت سامانه بارشی مستقر در جو منطقه، تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان استان به حالت آماده‌باش هستند.

جلیل بالایی، مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه نیز از آماده‌باش تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان برای سامانه حاکم بر جو منطقه خبر داد و اظهار داشت: این سامانه از اوایل هفته جاری جو استان را تحت تاثیر قرار داده است که طبق پیش‌بینی‌ها بارش‌ها از عصر امروز تا اواخر وقت فردا از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
جلیل بالایی گفت: عمده بارش‌ها به صورت تگرگ و رگبارهای متوالی پیش‌بینی شده که بارش برف در ارتفاعات و نقاط سردسیر استان نیز بدور از انتظار نیست.
وی با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص وقوع رواناب و آبگرفتگی معابر، گفت: عمده بارش‌ها شبانه است و با توجه به اینکه ممکن است در برخی نقاط تا ۹۰ میلی‌متر هم بارندگی داشته باشیم، تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان از شهرداری گرفته تا هلال احمر به حالت آماده‌باش هستند.
بالایی از مردم خواست با توجه به لغزنده بودن معابر درون شهری و بیرون شهری تردد غیرضروری نداشته و در ی کهقصد انجام سفرهای ضروری را دارند تمامی موارد اعلام شده در این خصوص را رعایت کنند و از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌های میسل‌ها اکیدا خودداری کنند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today