باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان گفت:ذدرشبانه روز گذشته ۳۸۷ بيمارذجديد مبتلا به کرونا ويروس در استان اصفهان شناسايي شدند.

آرش نجيمي، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان، با اشاره به آمار بيماران جديد مبتلا به ويروس کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در اين بازه زماني تعداد کل موارد نمونه‌گيري شده ويروس کرونا در استان يک هزار و ۹۷۱ نفر بودند که ۳۸۷ بيمار جديد مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسايي شدند.
وي افزود: از اين تعداد بيمار جديد مبتلا به کروناويروس شناسايي شده ۱۴۴ نفر در مراکز درماني تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکي اصفهان بستري شدند همچنين در اين بازه زماني ۱۸۲ بيمار بهبود يافته از مراکز درماني ترخيص شدند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان، با بيان اينکه در حال حاضر يک هزار و ۸۸ بيمار مبتلا به کرونا در مراکز درماني استان اصفهان به جز کاشان و آران و بيدگل بستري هستند، تصريح کرد: از اين تعداد ۳۲۳ بيمار در بخش مراقبت‌هاي ويژه نگهداري مي‌شوند.
وي آمار مرگ و مير بيماران مشکوک به کرونا طي ۲۴ ساعت اخير در استان اصفهان را ۲۲ نفر اعلام کرد و گفت: از اين تعداد ۱۹ نفر فوت شده مثبت کرونا بوده‌اند.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today