ایسنا/ نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با گلایه از تاخیر در بهره‌برداری از برخی پروژه‌های راه‌سازی گفت: جاده فیروزکوه ـ سمنان به قتلگاه مردم تبدیل شده است.

عباس گلرو، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بیشترین میزان مطالبه‌گری مردم در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه مقوله راه و شهرسازی است.
وی با بیان اینکه در سمنان پروژه‌های زیادی معطل مانده اند که عمدتاً اعتبار ندارند افزود: بیمارستان ۸۵ تخت خوابی مهدیشهر ۱۰ سال است که معطل مانده و قرار است در دهه‌ی فجر امسال با تاخیر افتتاح شود.
نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاده فیروزکوه- سمنان به قتلگاه مردم تبدیل شده است خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم متاسفانه جان خودشان را در این محور از دست داده اند و هر زمان در این مسیر به سمت تهران تردد می کنیم شاهد تصادفات هستیم.
گلرو با انتقاد از برخی تعلل‌ها در واگذاری زمین از سوی دستگاه‌های مرتبط افزود: شهرک صنفی مهدی شهر 10 سال است که بلاتکلیف مانده و قرار است زمینی به آنها بدهند چرا این اقدامات انجام نمی شود؟
وی با اشاره به کمبود اعتبارات در پروژه‌ها گفت: ما در بسیاری از پروژه‌ها با مشکل تامین اعتبارات مواجه‌ایم این در حالی است ایران کشوری نیست که منابع اندکی داشته باشد.
نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که بهسازی ورودی شهر را چه کسی جز راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده‌ای باید انجام دهد؟  گفت: در ابتدای تصدی‌گری نمایندگی سمنان،  مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با مدیران حوزه عمرانی سمنان نشستی داشتیم و در آن نشست نیز مطرح شد که بیشترین مشکلات این منطقه در حوزه راه و شهرسازی است برای مثال می توان به ورودی شهر سمنان اشاره کرد.
گلرو با بیان اینکه مسکن مهر امروز برای مردم مشکلات بسیاری ایجاد کرده است ادامه داد: مردم سمنان مطالبات جدی زیادی در حوزه راه دارند که یکی از آنها، کریدور شمال به جنوب و محور فیروزکوه به سمنان است که می تواند شمال را به جنوب متصل و سمنان را از این منظر و از این بست خارج کند.ازسوی دیگر محور کیاسر و همچنین دوآب به مهدیشهر نیز با مشکلاتی روبرو است که در کنار محور سمنان- معلمان می بایست مد نظر مسئولان استانی و کشوری در وزارت راه قرار گیرد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today