فارس/ ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت دسته جمعی و با محوریت نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان به میان زلزله‌‌زدگان رفتند.

همزمان با حادثه زلزله 5.6 ریشتری در شهر سی‌سخت اقشار مختلف برای دلجویی مردم این شهر به سی‌سخت سفر می‌کنند تا از نزدیک آلام این مردم رنج دیده را تسکین دهند.
در این بین نقش ائمه جمعه پر رنگ بوده به نحوی که حجت‌الاسلام ناصر مصباح امام جمعه شهر سی‌سخت یک پای قضیه بوده و از همان دقایق اولیه تاکنون در میدان حضور داشته و به نوعی به همراه فرماندار این شهرستان فرماندهی میدان را بر عهده دارد.
ائمه جمعه استان به خصوص امام جمعه شهر یاسوج و نماینده ولی‌فقیه نیز پی‌گیر وضعیت منطقه هستند و نماینده رهبری در استان تاکنون چند بار به شهر سی‌سخت سفر کرده و به میان زلزله‌زدگان رفته و توصیه‌های لازم را به مسئولان در خصوص خدمات‌رسانی بهتر و عادلانه داشته است.

ائمه جمعه استان کهگیلیه و بویراحمد به صورت دسته جمعی و با محوریت نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان به میان زلزله‌‌زدگان رفتند و حرف مردم را شنیدند و بسیاری از انتقادات و گلایه‌ها را در همان لحظه به مسئولان مربوطه به صورت تلفنی انتقال دادند.

برخی از ائمه جمعه از وضعیت توزیع اقلام در میان مردم اظهار گلایه کردند و گفتند که در صورت برنامه‌ریزی درست این اقلام می‌توانست بهتر به دست مردم برسد و عده‌ای در این بین مورد کم لطفی قرار نمی‌گرفتند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today