صدا و سیما/ با تشدید اقدامات کنترلی و مدیریت تردد در استان خوزستان، علاوه بر تست گیری از مسافران، پرواز‌های این استان به یک سوم کاهش یافت.

محمدحسن ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به گسترش شیوع کرونای انگلیسی در استان خوزستان اقدامات کنترلی و الزامات جدید مدیریت تردد مسافران به خوزستان اعمال شد و پرواز‌های این استان، شامل فرودگاه‌های اهواز، آبادان، ماهشهر، دزفول و آغاجاری به یک سوم کاهش یافت. 
ذیبخش افزود: تمامی مسافرانی که قصد سفر از مبدا و مقصد استان خوزستان را دارند، باید قبل از سوار شدن به هواپیما آزمایش p.c.r منفی از نظر کووید۱۹، با اعتبار حداکثر ۷۲ ساعت را ارائه دهند.
وی با بیان اینکه شرکت‌های هواپیمایی ملزم به ارسال پیامک اطلاع رسانی شرایط بحرانی استان و ترغیب مسافران به تعویق سفر هستند، افزود: در صورت لغو سفر توسط مسافر، شرکت‌های هواپیمایی می‌بایست نسبت به استرداد کامل بلیت به مسافران اقدام کنند.
مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان نیز در این باره گفت: دستورالعمل صادر شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری، از روز گذشته به تمامی فرودگاه‌های استان جهت اجرا، ابلاغ شده است.
سیدمهدی رزاز افزود: با اولویت بندی سفر‌ها، تمامی سفر‌های غیرضروری به مبدا و مقصد استان خوزستان، تا اطلاع بعدی لغو خواهد شد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today