ايرنا/ مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي آذربايجان غربي گفت: نرخ کرايه در بخش حمل و نقل عمومي جاده اي استان طي ايام عيد نوروز ۲۰ درصد افزايش يافته است.

ارسلان شکري، مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي آذربايجان غربي با اعلام اين خبر اظهار کرد: براي رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي و رعايت فاصله گذاري اجتماعي و به دليل فعاليت ناوگان با ۵۰ درصد  ظرفيت علاوه بر ۲۰ درصد، ۲۶ درصد نيز به نرخ کرايه ها افزوده خواهد شد که البته صاحبان شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافر و نيز رانندگان موظف به رعايت اين نرخ ها و به تبع آن رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي و فاصله گذاري اجتماعي بوده و در ازاي اين افزايش بايد در تکريم هر چه بيشتر مسافران بکوشند.
وي اضافه کرد: به خاطر شرايط کرونايي مسافرت جاده اي تنها با غربال‌گري مسافران و رانندگان از طريق سامانه هاي وزارت بهداشت جهت شناسايي بيماران احتمالي و ممانعت ورود و استفاده آنها از وسايل نقليه حمل و نقل جاده اي مسافر انجام مي گيرد.
مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي آذربايجان غربي ادامه داد: مسافران در صورت بروز هرگونه شکايت و مشکل مي‌توانند مراتب را به سامانه ۱۴۱ جهت رسيدگي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اطلاع دهند.
وي بيان کرد: ناوگان حمل و نقل مسافر استان يکي از امن ترين ناوگانهاي حمل و نقل مسافر در سطح کشور است و بازرسان و کارشناسان اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي آذربايجان غربي همواره لزوم رعايت قوانين و مقررات ايمني اين وسايل نقليه را در دستور کار خود قرار داده اند به طوري که متخلفان به صورت جدي و بي اغماض جهت رسيدگي و صدور حکم به کميسيون هاي ماده ۱۱ و ۱۲ معرفي مي شوند.

 
  

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today