ایرنا/ مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۱۷۱ مورد جدید به ۱۶ هزار و ۶۹۴ نفر رسید.

مریم امیدی، مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار مراجعان به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان از ابتدای شیوع کرونا در اسفند ۱۳۹۸ تاکنون به ۱۵۱ هزار و ۲۰۳ نفر رسیده و در این مدت، ۹ هزار و ۲۴۰ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شده اند.
وی با اشاره به افزایش موارد بستری در ۲۴ ساعت گذشته از ۲۰۸ به ۲۳۸ نفر، ادامه داد: ۲۱۳ بیمار در کاشان و ۲۵ نفر در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان شمار موارد بستری بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی این منطقه را ۲۱ نفر اعلام و اضافه کرد: ۱۹ نفر از بیماران در کاشان و دو نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
امیدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۴۲ نفر در مرکزهای درمانی کاشان با سن ۱۷ تا ۸۶ و ۶ نفر در آران و بیدگل با سن ۳۰ تا ۸۰ سال تحت مراقبت و درمان هستند.
وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی گزارش نشده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today