صدا و سيما/ براساس گزارشي از سرگرداني تانکر‌ها در بعضي نقاط البرز مطلع شديم که اقدام به فروش آب مي‌کنند، گويا آب بعضي از اين تانکر‌ها خرج پر کردن استخر خانه‌هاي لاکچري مي‌شود.

براساس گزارشي از سرگرداني تانکر‌ها در بعضي نقاط البرز مطلع شديم که اقدام به فروش آب مي‌کنند، گويا آب بعضي از اين تانکر‌ها خرج پر کردن استخر خانه‌هاي لاکچري مي‌شود.
مدير روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب البرز در اين باره گفت: فروش تانکري آب مشکلي ندارد و جايي که آب به صورت تانکري به فروش برسد، چاه غيرمجاز وجود ندارد!
لرستاني، با بيان اين که سختگيري‌هاي شرکت آب منطقه‌اي براي حفر چاه آب جديد بيشتر شده است، افزود: براي آن که بتوانيم مجوز استفاده از منابع آب سطحي و زيرزميني را از آب منطقه‌اي بگيريم با اين شرکت در ارتباط هستيم.
مدير روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب البرز بيان کرد: امسال براساس پيش بيني هواشناسي مشکل جدي در زمينه بارندگي و تامين آب داريم و با خشکسالي دست و پنجه نرم مي‌کنيم.
لرستاني افزود: بارندگي در سطح کشور نسبت به سال گذشته، ۵۰ درصد و در البرز ۳۰ درصد کاهش پيدا کرده است و اين باعث کاهش توليد برق و منابع آب زيرزميني خواهد شد.
وي از شهروندان خواست با صرفه جويي، اين مسئله را پشت سر بگذارند.
مدير روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب البرز ادامه داد: در بخش تامين آب و منابع ذخيره آب تمهيدات لازم را انجام مي‌دهيم و تصفيه خانه شماره سه آب کرج درحال انجام است که باعث تامين بيشتر آب خواهد شد.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday