ایسنا/ مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان در رابطه با نحوه برگزاری امتحان دانش‌آموزان همه مقاطع توضیح داد.

حسن مظفری، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان در این رابطه اظهار کرد: امتحانات همه پایه‌های ابتدایی با نظر و ارزشیابی حاصل شده در طول سال توسط معلم و با نظارت مدیر به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.
وی افزود: امتحانات پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم متوسطه اول و دوم نیز با نظر و ارزشیابی در طول سال توسط معلم و تحت نظارت مدیر به صورت غیرحضوری صورت خواهد گرفت.
این مسئول با اشاره به اینکه در امتحانات پایه نهم ۱۴ هزار ۳۰۰ نفر شرکت خواهند کرد، ادامه داد: امتحانات این دانش‌آموزان در ۴۳۳ مدرسه با سئوال هماهنگ استان بر اساس مصوبه ۹۷۷ شورای عالی آموزش‌وپرورش و به شرط مجوز ستاد کرونا به صورت حضوری از ۲۷ اردیبهشت‌ماه تا ۱۷ خردادماه امسال، ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.
مظفری تصریح کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم با شرکت ۸۷۰۰ نفر در ۹۶ حوزه امتحانی با میانگین ۹۰ نفر بر اساس مصوبه ۹۷۷ شورای عالی آموزش‌وپرورش به شرط مجوز ستاد کرونا به صورت حضوری از ۲۷ اردیبهشت‌ماه تا ۲۴ خردادماه امسال، ساعت ۸ صبح برگزار می‌شود.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان خاطرنشان کرد: ارزشیابی دروس کارگاهی شاخه کاردانش و فنی و حرفه‌ای به صورت حضوری با مسئولیت و نظارت معلم در سطح مدارس به صورت داخلی انجام می‌شود.

 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today