فارس/ فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان ۱۹۷ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش از یک دستگاه خودرو پژو کشف و ضبط شد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان بیان کرد: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان با اشراف اطلاعاتی و همکاری پلیس امنیت عمومی و موادمخدر استان، یک باند قاچاق مواد مخدر را شناسایی و موضوع دستگیری سوداگران این باندرا به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مأموران با تشکیل دو اکیپ به محل و مسیر تردد قاچاقچیان در محور میناب – بندر عباس اعزام و حین گشت زنی و کنترل خودرو های عبوری، یک دستگاه خودرو پژو 405 متعلق به سوداگران را شناسایی و دستور توقف دادند.
فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: راننده خودرو با مشاهده مأموران بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار کرد که در یک عملیات ضربتی و تعقیب و گریز سریع، خودرو متوقف و در بازرسی آن 197 کیلو و 600 گرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.
سردار جعفری خاطرنشان کرد: پلیس مصمم تر از گذشته و با اراده‌ای خلل‌ناپذیر پاکسازی نقاط آلوده و برخورد بافروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر را در دستور کار خود دارد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today