مهر/ سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: از زمان اجرای محدودیت‌ها از ۱۵ فروردین ماه سالجاری تاکنون تعداد ۱۲ باشگاه ورزشی در سطح استان پلمب شد.

غفار امانی، سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در این باره اظهار کرد: در راستای رعایت بهداشت فردی و اجتماعی فعالیت مراکز ورزشی در استان ممنوع است.
وی اظهار کرد: از زمان اجرای محدودیت‌ها از ۱۵ فروردین ماه سالجاری تاکنون بیش از ۵۰۰ مورد بازرسی به صورت سرزده و مستقیم از اماکن و باشگاه‌های ورزشی انجام گرفته است.
سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: در راستای این بازرسی‌ها تعداد ۱۲ باشگاه ورزشی در سطح استان پلمب شد.
امانی تاکید کرد: به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تمام فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌های دولتی، خصوصی و استخرها شنا در زنجان تعطیل است.
وی با بیان اینکه در صورت رعایت نکردن بهداشت فردی و اجتماعی از سوی باشگاه‌های خصوصی و دولتی، با متخلفان به شدت برخورد قانونی می‌شود، گفت: سلامتی مردم در اولویت اداره ورزش و جوانان استان قرار دارد و به زودی به ریشه کنی بیماری کرونا فعالیت باشگاههای ورزشی در استان دوباره انجام می‌شود.


آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today