پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 35 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان میناب خبر داد.

سرهنگ مهرداد مشوق، جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی شهرستان میناب در اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال مقادیر قابل توجهی سوخت به وسیله مشک های پلاستیکی موسوم به مشک ماری از خور بندزرک به آب‌های بین المللی مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: پس از بررسی و صحت خبر، مامورأن با هماهنگی مقام قضائی و همکاری مأموران دریابانی کرگان به محل مورد نظر اعزام شدند.
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: قاچاقچیان به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که با سرعت عمل مأموران 2 عدد مشک ماری حاوی 35 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد.
مشوق با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش سوخت های کشف شده را 5 میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: سوخت ها به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی میناب تحویل شد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today