مهر/ وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» را منصوب کرد.

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، «امیر مؤمنی» را به عنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» منصوب کرد.
در حکم انتصاب مؤمنی آمده است:
انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیأت علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه اهتمام ورزید.
امیر مؤمنی متولد سال ۱۳۵۸، مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی مواد از دانشگاه صنعتی امیر کبیر، کارشناسی ارشد را نیز در همان رشته از دانشگاه خواجه نصیر طوسی و دکترای همین رشته را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ کرده است. وی از سال ۱۳۹۰ در دانشگاه صنعتی همدان مشغول به کار شده است و در حال حاضر دانشیار گروه مهندسی مواد دانشگاه صنعتی همدان است.
وی راهنمایی و مشاوره ۱۵ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری، چاپ بیش از ۸۰ مقاله در مجلات معتبر ISI و بیش از ۲۰ مقاله در کنفرانس‌های معتبر بین‌المللی و داخلی، اجرای ۴ عنوان طرح پژوهشی داخلی و صنعتی را در کارنامه علمی خود دارد. همچنین مدیریت امور پژوهشی و فناوری، مدیریت تحصیلات تکمیلی و معاونت اداری و مالی دانشگاه از سوابق امیر مؤمنی در امور اجرایی دانشگاه صنعتی همدان است.
وزیر علوم همچنین در نامه‌ای جداگانه ضمن قبول استعفای حسن ختن‌لو، رئیس سابق دانشگاه صنعتی همدان، از خدمات وی در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today