باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز از تصادف رانندگی یک دستگاه خودرو تویتا و مصدومیت شدید عروس و داماد شیرازی خبر داد.
 
محمدهادی قانع، رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز بیان داشت: ساعت ۲۰ امشب در پی تماس رانندگان عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید یک خودرو سواری تویوتا حامل عروس و داماد با گاردریل، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز نیرو‌های عملیات ایستگاه ۸ و گروه امداد و نجات جاده‌ای را به محل حادثه در گویم اعزام کرد.
محمدهادی قانع گفت: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد یک دستگاه خودروی کمری که متاسفانه حامل عروس و داماد جوان بود به علت نامعلوم با گاردریل حاشیه خیابان برخورد کرده و بر اثر این حادثه، زن و مرد جوان به شدت دچار مصدومیت شده و داخل خودرو گیر کرده بودند.
او افزود: شدت این حادثه به حدی بود که گاردریل از میان خودرو عبور کرده بود.
این مقام مسئول با اشاره به حساسیت این حادثه و تلاش تیم امدادی برای نجات جان مصدومان بیان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و ایجاد ترافیک مصنوعی توسط خودرو‌های آتش نشانی بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول به وسیله تجهیزات ویژه نجات در کمترین زمان ممکن مصدومان را از خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند و گروه دوم نیز همزمان با قطع جریان برق و جلوگیری از نشت بنزین از آتش سوزی احتمالی خودرو جلوگیری کردند.
محمد هادی قانع تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و تحویل محل به عوامل انتظامی و پلیس راهور، به ماموریت خود پایان دادند.
گفتنی است عروس و داماد جوان که دچار این سانحه شده بودند توسط تیم اورژانس سریعا به بیمارستان منتقل شدند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online