باشگاه خبرنگاران/ فرماندار زاهدان گفت: بازارها، مراکز تجاری، بوستان‌ها، تالارها و مراکز تفریحی و گردشگری این شهرستان تا اطلاع بعدی تعطیل است.

ابوذر مهدی نخعی، فرماندار زاهدان اظهار کرد: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا و طبق دستور استاندار  سیستان و بلوچستان با هدف کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا مراکز تجاری، بازار، بوستان‌ها و مراکز تفریحی و گردشگری شهرستان زاهدان تا اطلاع بعدی تعطیل است.
وی افزود: طبق مصوبات ستاد کرونا شهرستان زاهدان تصمیماتی برای مقابله با شیوع گسترده ویروس کرونا گرفته شد که بر مبنی آن در دو حوزه ادارات و اصناف نظارت و برخورد جدی به جهت صیانت و حفاظت از جان و سلامت شهروندان انجام می‌شود.
فرماندار زاهدان با بیان اینکه آرامستان‌ها، اصناف و گروه‌های مشاغل یک نیز مشمول محدودیت هستند، ادامه داد: از مردم فهیم شهرستان خواستاریم همان‌گونه که تا این لحظه همکاری خوبی با مسئولین در جهت اجرای این طرح داشته‌اند، همچنان در خانه‌های خود بمانند و یاری‌گر ما باشند.
وی با تاکید بر لزوم رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، تصریح کرد: از همین رو از همه هم استانی‌ها و هموطنان عزیز خواهشمندیم تا زمان عادی شدن شرایط به شهرستان زاهان سفر نکنند، زیرا سفر در این شرایط به معنای شیوع بیشتر بیمار کرونا است.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today