مهر/ رئیس مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان غربی از اعزام چهار خبرنگار مصدوم سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نقده خبر داد.

باقر بهرامی، رئیس مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان غربی در خصوص آخرین وضعیت مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده، اظهار کرد: واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران اعزامی از تهران به پیرانشهر ۲۱ مصدوم و دو فوتی داشت که این دو نفر خبرنگاران ایرنا و ایسنا هستند.
وی ادامه داد: "محمدمهدی گوهری"، "ابراهیم نژاد رفیعی"، "مرتضی محمدصادقی" و "حسن ظهوری " چهار مصدوم اعزام شده با بالگرد به ارومیه هستند.
بهرامی با بیان اینکه افراد دیگری هم که مصدومیت جزئی داشته‌اند، با اتوبوس آمبولانس به ارومیه اعزام می‌شوند، اظهار کرد: سایر مصدومان نیز که عموماً در شرایط پایداری قرار دارند با اتوبوس- آمبولانس به بیمارستان امام خمینی ارومیه منتقل می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه وضعیت درمانی این خبرنگاران با حساسیت در حال مدیریت است و مشکلی وجود ندارد، اضافه کرد: فوت نفر سوم از خبرنگاران در حادثه اتوبوس نقده درست نیست.
گفتنی است؛ ۲۵ نفر از خبرنگاران رسانه‌های کشور صبح روز چهارشنبه برای بازدید از طرح‌های ستاد احیای ارومیه عازم پیرانشهر شدند که اتوبوس آنان در ۱۵ کیلومتری این شهرستان دچار حادثه شد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today