ايراسين/ مديرکل مديريت بحران استانداري اصفهان گفت: از ابتداي سال تاکنون ۴۰ مورد حادثه در منابع آبي داشتيم و از اين تعداد ۱۹ نفر فوت شدند.

منصور شيشه‌فروش، مديرکل مديريت بحران استانداري اصفهان با اشاره به حادثه اخير غرق شدگي در استخر باغ در زازران، که يک کودک يک سال و هشت ماهه مصدوم شده بود، اظهار کرد: از ابتداي سال تاکنون ۴۰ مورد حادثه در منابع آبي داشتيم و از اين تعداد ۱۹ نفر فوت شدند.
وي با بيان اينکه سال گذشته بيش از ۵۶ مورد حادثه در منابع آبي استان داشته‌ايم که ۲۲ نفر غرق شدند، افزود: رودخانه زاينده‌رود در مناطق باغ‌بهادران و چادگان آب، رودخانه‌هاي سميرم و فريدون‌شهر و سدهاي مخزني خميران در تيران و کرون، باغکل در خوانسار، قره‌قاچ و حنا در سميرم، کوچري در گلپايگان بيشترين حوادث غرق شدگي در استان اصفهان را رقم زدند.
مديرکل مديريت بحران استانداري اصفهان گفت: در استان اصفهان سه هزار و ۵۰۰ استخر ذخيره آب کشاورزي داريم. تمام استخرهاي پرورش ماهي و کشاورزي موظف به فنس‌کشي هستند و جهاد کشاورزي بايد بر استخرهاي در بخش خصوصي و دولتي نظارت کند و تابلوهاي شنا ممنوع را نصب کند و طناب‌هاي نجات در طول و عرض استخر و نردبان فلزي در استخرها نصب شود.
 

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today