باشگاه خبرنگاران/ کارشناس هواشناسی گفت: پنجشنبه و جمعه در سواحل دریای خزر و اردبیل افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی اظهار کرد: در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی نقاط هرمزگان، رشد ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
او با بیان اینکه امشب در استان‌های مازندران، گلستان و سمنان بارش پراکنده خواهیم داشت افزود:چهارشنبه بارش پراکنده در گیلان و مازندران پیش‌بینی می‌شود.
ضیائیان بیان کرد: روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در گیلان و مازندران، گلستان، اردبیل، شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی انتظار می‌رود.
او یادآور شد: روزهای پنجشنبه و جمعه در سواحل خزر  و اردبیل افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.
ضیائیان با بیان اینکه از روز جمعه تا یکشنبه در استان‌های ساحلی خزر کاهش دما ،رگبار باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود افزود: دریای خزر در این مدت مواج است.
کارشناس هواشناسی اظهار کرد: در روز‌های پنجشنبه و جمعه در شمال غرب کشور وزش باد شدید خواهیم داشت و خلیج فارس هم در این مدت مواج خواهد بود.
او درباره آب و هوای تهران هم گفت: فردا آسمان تهران صاف و در بعد از ظهر قسمتی ابری خواهد بود و احتمال وزش باد شدید وجود دارد. بیشترین دمای پایتخت به ۳۳ و کمترین آن به  ۲۲ درجه می رسد.