فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از مرگ 8 بیمار دیگر مبتلای به کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و آمار کلی فوت‌شدگان بر اثر بیماری این بیماری را یک هزار و 614 نفر اعلام کرد.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 332 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر 901 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که سنندج با 563 نفر بیشترین آمار را دارد.
به گفته وی، اکنون 84 بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.
رضاعی همچنین از مرگ 8 بیمار دیگر مبتلای به کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و آمار کلی فوت‌شدگان بر اثر بیماری این بیماری را یک هزار و 614 نفر اعلام کرد و گفت: تمامی جان‌باختگان ناشی از کرونا به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online