فارس/ سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان معرفی شد.

پیش از ظهر امروز با برگزاری مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان و سایر مسؤولان و با حکم رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران، سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان معرفی شد.
با توجه به بازنشستگی سیدمحمد موسوی‌زاده، مدیرعامل سابق شرکت توزیع برق استان سمنان، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر، سیدمحمد حسینی‌نژاد را به‌عنوان سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان معرفی کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان در آئین تکریم و تقدیر از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: ارتقای بهره‌وری در تمامی دستگاه‌ها اهمیت دارد، اما در مجموعه برق، نتایج آن ملموس‌تر و آشکارتر است.
فاطمه منصوری بیان کرد: در زمینه بهره‌وری و ارتقای آن در شرکت توزیع برق، اقدامات خوبی به انجام رسیده و می‌بایست در بخش‌های مختلف تقویت شود تا زمانی که قرار است امانت مسئولیت به فرد بعدی ارائه گردد، شاخص‌های بهره‌وری مشخص باشد و در مرتبهٔ بالاتری تحویل مسئول بعدی شود.
وی تصریح کرد: بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و فناوری‌های نوین در صنعت برق، گسترش خدمات الکترونیک، توسعهٔ انرژی‌های نو و تولید پراکنده، برون‌سپاری عملیاتی که رقابت‌پذیر است و حمایت از پژوهش‌های کاربردی و تحقیقاتی که منجر به بهبود وضعیت، اصلاح فرآیند و مهندسی مجدد آنها شود، مورد تأکید است.
منصوری با اشاره به این‌که توسعه مشارکت کارکنان خلاق، توانمند و متخصص این مجموعه، از نکات کلیدی و مهم محسوب می‌شود افزود: انسان ‌محور توسعه است و چنانچه این فضا فراهم شود و اعضای خود این مجموعه با ارتقای توانمندی و ایجاد یک سیستم به‌هم‌پیوسته بتوانند در جهت بهبود خدمات گام بردارند، این بهترین راهکار است برای ارتقای بهره‌وری و موجب رضایت‌مندی مردم می‌شود.
وی با بیان این‌که برق نقش محوری در بخش توسعه دارد و مرجع بسیار بزرگی برای خدمات شایسته به مردم است و باعث رفاه اجتماعی و تأمین رضایت مردم می‌شود، اضافه کرد: افتخار این را داریم که از یک مدیر موفق که سال‌ها در اقصی نقاط این استان خدمات شایسته را ارائه کرده تکریم کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان افزود: این‌جانب به نمایندگی از استاندار سمنان و مردم استان از تلاش و زحمات سیدمحمد موسوی زاده، طی تصدی مسؤولیت مدیرعامل شرکت توزیع برق استان که دلسوزانه و خالصانه اقدامات ارزنده‌ای را در عرصه خدمت‌رسانی به انجام رساند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و برای سرپرست جدید این شرکت نیز آرزوی توفیق روزافزون کرد.
سمت‌هایی همچون کارشناس طراحی و نظارت خطوط، رئیس اداره بهره‌برداری شبکه، رئیس اداره برق بسطام، رئیس قسمت برق دامغان، مدیر امور برق دامغان، مدیر امور برق شهرستان شاهرود، معاون برنامه‌ریزی و مهندسی و معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان، به‌عنوان سوابق اجرایی و مدیریتی سیدمحمد حسینی‌نژاد است.
در این آئین، لوح سپاس و قدردانی سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به سیدمحمد موسوی زاده اعطا شد و از مساعی ارزنده وی در مدت مسؤولیت مدیرعامل شرکت توزیع برق قدرشناسی به عمل آمد.
در این آئین، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر، اعضای هیأت مدیره و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل توانیر به‌صورت ارتباط ویدئوکنفرانسی و همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری، رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان و اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت توزیع برق استان سمنان حضور داشتند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today