مهر/ استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین، امروز در آتش اختلافات سیاسی می‌سوزد و دود آن تنها به چشم مردم می‌رود.

همواره رهبر معظم انقلاب اسلامی مسئولین و مردم را به وحدت و همدلی دعوت کرده‌اند و به مسئولین نظام در هر رده‌ای تاکید داشته‌اند که دودستگی در بین مردم به وجود نیاورند.
اما متأسفانه امروز در همدان که همواره همگی فعالان باید به دنبال انقلابی گری باشند اما متأسفانه برخی فضای دو قطبی را در دیار الوند حاکم کرده‌اند.
این دو دستگی و آتش اختلافات که تنها دود آن به چشم مردم شریف همدان رفته از سطح نمایندگان مجلس تا شورای اسلامی شهر همدان به شدت وجود دارد و کاملاً نیز در سطح جامعه حس شده است.
پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در برزخی قرار گرفته که بی سابقه بوده است. عدم تعیین و تکلیف استاندار همدان و هر نماینده به دنبال فرد مورد وثوق خود است و از طرفی دیگر اختلافات و دودستگی در شورای اسلامی شهر همدان که باعث شده چندین ماه شهر در بلاتکلیفی محض به سر ببرد.
در استان همدان کاملاً دخالت نمایندگان در انتصاب استاندار، شهردار و مدیران کل دستگاه‌ها ملموس است.
روز گذشته پس از کش‌وقوس‌های فراوان و جمله شنیده‌ها حکایت دارد و ندارد، وزارت کشور شهردار منتخب شورای اسلامی شهر همدان را رد کرد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today