فارس/ رئیس هیأت تکواندو استان کرمانشاه، از حضور تعدادی از تکواندوکاران استان در مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر و آزاد آسیا خبر داد.
 
مهدی همتی، رئیس هیأت تکواندو استان کرمانشاه امروز اظهار داشت: سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر روزهای بیست و دوم تا بیست و چهارم مهرماه و سومین دوره مسابقات آزاد تکواندوی آسیا روزهای ۲۵ تا ۲۸ مهرماه در هتل پارسیان استقلال تهران برگزار می‌شود.
وی افزود: مسابقات جام فجر در گروه زنان یک روزه و در گروه مردان دو روزه خواهد بود و رقابت‌های آزاد آسیا نیز در بخش زنان دو روز و در بخش مردان نیز دو روز خواهد بود.
رئیس هیأت تکواندو استان کرمانشاه تصریح کرد: برای اولین بار از کرمانشاه در رده بزرگسالان و در بخش آقایان و بانوان تکواندوکار اعزام می‌شود.
وی ادامه داد: سرپرستی تیم کرمانشاه را استاد جواد خاوری از مربیان باسابقه تیم ملی و همین طور مربی تیم ملی وحیدناصری خواهد بود، مربی بانوان نیز لیلا خزایی است.
همتی در پایان، افزود: حضور کوثر اساسه در معیت تیم ملی از استان کرمانشاه برای هیأت تکواندوی استان بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم که در مسابقات آزاد و همین‌طور آسیا بتوانیم عناوینی را به دست آوریم در مسابقات آسیایی و جام  فجر به هرکدام از دارندگان رتبه های اول تا سوم  امتیاز ۱۰، ۶ و ۳.۳  خواهند داد  که در راستای افزایش رنکینگ المپیک به آنان کمک خواهد کرد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today