شبستان/ مدیرکل جدید بنیاد مسکن خراسان جنوبی با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور معرفی شد.
 
آیین تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی امروز(۲۴ مهر) با حضور  رئیس بنیاد مسکن کشور و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
«علی اصغر آسمانی مقدم»، مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره بخ خلاصه ای از عملکرد این دستگاه اجرایی از ابتدای تشکیل استان تاکنون، گفت: تا پایان سال ۹۹ از مجموع ۹۱۸ روستای دارای طرح هادی در استان ۵۸۵ روستا معادل ۶۳.۷ درصد اجرای طرح هادی با اعتبار ۱۸۹ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان انجام شده است. در ۱۶۷ روستا نیز بازنگری طرح هادی صورت پذیرفته است.
وی افزود: در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۶ میلیارد و ۹۹۲ میلیون تومان جهت اجرای طرح هادی  از محل اعتبارات ملی و استانی مصوب شده است.
آسمانی مقدم از بهسازی بافت باارزش چهار روستای فورگ، خور، نایبند و چنشت خبر داد و عنوان کرد: امسال ۲ میلیارد تومان جهت تکمیل ۲ روستای چنشت و نایبند تخصیص یافته است.
وی با بیان اینکه از ابتدای تشکیل استان سه هزار و ۶۸۶ واحد مسکونی در استان ساخته و واگذار شده است، گفت: در حال حاضر ۲۴۹ واحد مسکونی در حال واگذاری است و هزار و هشت واحد نیز در دست اجراست.
مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان خراسان جنوبی ادامه داد: پروژه های خیرین در سطح استان هزار و ۱۸۵ واحد مسکونی است که تاکنون ۶۸۲ واحد ساخته و واگذار شده و مابقی در حال اجرا است.
گفتنی است؛ در این مراسم «قاسم تنها» به‌عنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان خراسان جنوبی معرفی و از خدمات ۱۷ ساله «علی اصغر آسمانی مقدم» در این مسئولیت قدردانی شد.
آسمانی مقدم یکی از مدیران با سابقه خراسان جنوبی است که بیش از ۱۷ سال سکاندار اداره کل بنیاد مسکن استان بود و اکنون به عنوان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران منصوب شده است.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today