فارس/ در تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی خراسان رضوی که نرم‌افزار(اپلیکیشن) ماسک منتشر کرده است، ۲۰ شهرستان زرد، ۹ شهرستان آبی و ۲ شهرستان نارنجی هستند.

در تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی خراسان رضوی که نرم‌افزار(اپلیکیشن) ماسک منتشر کرده است تعداد ۲۹ شهر خراسان رضوی در وضعیت آبی و زرد و تنها ۲ شهر در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفتند.
این رنگ‌بندی که از امروز شنبه ۲۴ مهرماه اعمال می‌شود ٩ شهرستان فریمان، زاوه، باخرز، رشتخوار، مه ولات، کلات، خوشاب، داورزن و جغتای که به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به‌تبع آن کاهش مبتلایان، بستری‌شدگان و فوتی‌های ناشی از کرونا وضعیت مطلوبی در هفته گذشته پشت سر گذاشتند در شرایط آبی قرار گرفتند.
همچنین ۲۰ شهرستان درگز، قوچان، چناران، بینالود، مشهد، سرخس، تربت‌جام، تایباد، خواف، گناباد، بجستان، کاشمر، تربت‌حیدریه، فیروزه، سبزوار، جوین، خلیل‌آباد، ششتمد، کوهسرخ و صالح‌آباد در رنگ بندی جدید کرونایی در شرایط زرد قرار دارند.
اگرچه هفته گذشته سبزوار تنها شهرستان خراسان رضوی بود که در وضعیت نارنجی قرار داشت، اما در رنگ بندی امروز سبزوار با تغییر رنگ در شرایط زرد قرار گرفت و دو شهرستان نیشابور و بردسکن بر اساس میزان شیوع ویروس، تعداد مبتلایان، بستری‌شدگان و فوتی‌ها در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar