ایسنا/ مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: ارتباطات بین‌المللی برای باشگاه سپاهان جزء اهداف استراتژیک است و در دنیای ورزش جدا از ارتباطاتی که در قالب رویدادهای ورزشی به وجود می‌آید، در حوزه‌های آموزشی، مدیریتی و تورنمنت‌های دوستانه جز محورهایی است که باشگاه‌های حرفه‌ای باید به آن توجه کنند.

محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار کرد: در زمان آماده سازی تیم‌ها یکی از بهترین اقداماتی که می توان انجام داد، برگزاری تورنمنت ها است که اصفهان خاطرات خوبی از برگزاری این گونه مسابقات در سال‌های گذشته دارد، تورنمنت فوتبال نقش جهان و یادواره ۲۳ هزار شهید استان نمونه هایی از این مسابقات است که در کنار مسابقات بین‌المللی مختلفی که داشتیم می توان از آن نام برد.
وی افزود: با برگزاری این تورنمنت علاوه بر هدف تکمیل فرآیند آماده سازی تیم خواستیم یادآوری کنیم اصفهان ظرفیت و توان برگزاری با کیفیت مسابقات والیبال، هندبال و بسکتبال را دارد، ما مخالف متمرکز کردن برنامه ها در تهران هستیم. اصولا نظام ما به سمت تمرکز زدایی در بسیاری از مسائل است.
ساکت افزود: بسیاری از فدراسیون ها به جهت اسکان کادر خود در تهران اصرار دارند که بازی‌ها در تهران برگزار شود، این قابل قبول نیست و اقدام نادرستی است که حتما وزارت ورزش و فدراسیون‌ها باید نسبت به آن تجدید نظر کنند. به نظر می‌رسد که تمام استان ها آنقدر بلوغ فرهنگی و بهداشتی دارند که با رعایت شرایط پروتکل ها و موارد پیشگیری لازم، مسابقات را برگزار کنند.
مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: اینکه به بهانه شیوع ویروس کرونا، فقط تهران را دارای چنین ظرفیت و شخصیتی بدانیم؛ این توهین به بقیه استان ها و تیم ها است و نباید چنین نگاهی شود. هدف از برگزاری تورنمنت والیبال علاوه بر اهدف تیمی، این بود که دیدارهای فنی تازه شود، بازیکنان در یک شرایط مساعد مسابقه قرار بگیرند، دوستی ها تازه شود و البته به دوستان مرکزنشین هم اعلام کنیم استان‌ها ظرفیت برگزاری مسابقات را دارند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today