ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: ۱۰ هزار و ۵۶ نفر به خاطر کرونا از ابتدای شیوع این ویروس در مراکز درمانی ۶ شهرستان تابعه این دانشگاه بستری شدند.

نوید دانایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان اظهار کرد: ۲۱ بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بستری شدند.
وی پیرامون آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس بیان داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۴۵ هزار و ۳۷۲ مورد مثبت کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی پی‌سی‌آر در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته(از بیست و پنجم تا بیست و ششم مهر ۱۴۰۰) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۱ بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید-۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند و به این ترتیب مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه از ابتدای شیوع کرونا  تاکنون به ۱۰ هزار و ۵۶ نفر رسید و ۳۵ هزار و ۳۱۶ بیمار نیز به صورت سرپایی شناسایی شدند.
دانایی ادامه داد: کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید-۱۹ از ابتدای شیوع کرونا در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه به هشت هزار و ۸۱۵ نفر رسید.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today