ایرنا/ نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: برای تبدیل بخش خورش رستم خلخال به مرکزیت شهر هشجین به شهرستان تلاش می شود.

آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار با علمای اهل تسنن و شیعه و نیز مسئولان شهر هشجین خلخال بیان کرد: تبدیل منطقه هشتجین به شهرستان از همچنین از خواسته های  مردم این منطقه بوده و در سفر وزیر کشور به استان اردبیل نیز مطرح شد.
وی با بیان اینکه منطقه هشجین خلخال از مظلومترین مناطق استان اردبیل است، اظهار کرد: با توجه به پیگیرهای مکرر مردم برای توسعه این منطقه اقداماتی در دستور کار است و امیدواریم‌ به نتیجه مطلوب منجر شود.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: مسئولان محلی هشتجین صاحبان سرمایه این منطقه را که در سایر استان‌ها یا خارج از کشور سکونت دارند شناسایی کرده و زمینه جذب آنها را  فراهم کنند.
وی اظهار کرد: در منطقه هشتجین متأسفانه مشکلاتی وجود دارد که باید در اسرع وقت با اقدامات جهادی مسؤولان رفع شود.
آیت الله عاملی بیان کرد: بعد از سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل، استاندار، مدیران و مسئولان استان به منطقه هشتجین سفر خواهند کرد تا مشکلات منطقه را به شکل ویژه بررسی و دستورات لازم را صادر کنند.
وی با گرامیداشت هفته وحدت اظهار کرد: بصیرت مسلمانان اعم از شیعه و سنی عامل اصلی خنثی‌سازی توطئه و نقشه‌های شوم دشمنان است.
امام جمعه اردبیل با اشاره به وحدت بی‌نظیر موجود در بین اهل تسنن و شیعه در بخش خورش رستم خلخال گفت: بصیرتی که در بین برادران و خواهران اهل سنت و تشیع وجود دارد، توطئه و نقشه‌های شوم کشورهای غربی و صهیونسیتی را خنثی می‌کند.
  
  

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today