تسنیم/ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم رفع محرومیت‌های مناطق حاشیه‌ای کرج، گفت: ترک فعل مدیران سابق شهری کرج در مورد رسیدگی به مشکلات حصار محرز است.

علیرضا عباسی، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی کرج در مورد مشکلات احصا شده در منطقه حصار کرج و لزوم رسیدگی به دیگر مناطق محروم کرج، اظهار کرد: این منطقه از مشکلات زیر ساختی فاضلاب، اسناد مالکیتی و ارائه خدمات شهری رنج می برد.
وی درباره مشکلات روشنایی معابر این منطقه افزود: مشکل روشنایی خیابان‌های این منطقه از دیگر مشکلات موجود است که سبب مشکلات امنیتی برای منطقه شده است.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان انتقاد از دستگاه‌های که در انجام وظایف خود برای رفع مشکلات مناطق حاشیه ای کرج از جمله حصار کوتاهی کرده‌اند، تصریح کرد: مجوزهای لازم برای رفع مشکلات حصار از سوی محیط زیست و آب و فاضلاب انجام شده اما از سوی شهرداری در این مورد کوتاهی صورت گرفته است.
عباسی با بیان اینکه شهرداری از سال 95 مجوزهای لارم برای کار و رفع محرومیت‌های حصار  اخذ اما اقدامی در این زمینه انجام نداده است، تصریح کرد: ترک فعل مدیران سابق شهری کرج در مورد رسیدگی به مشکلات منطقه حصار کرج محرز است.
وی با اشاره به اینکه شهردار سابق کرج و شهردار این منطقه وظیفه داشتند که این مشکلات را برطرف کنند، ادامه داد: کسانی که در زمینه رفع مشکلات حصار کوتاهی کرده‌اند باید پاسخگو باشند که دلایل تعلل در این زمینه چه بوده است.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 90 درصد مشکلات و مطالبات این منطقه از سوی مردم ارتباطی با حوزه وظایف نمایندگی ندارد، گفت: بیشترین درخواست مردم منطقه مربوط به شهرداری و شورای شهر است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday