باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی نظرآباد از دستگیری ۷ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در یکی از روستا‌های این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرج الله اسدالهی، فرمانده انتظامی نظرآباد گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع دسته جمعی در یکی از روستا‌های این شهرستان، ماموران انتظامی به سرعت به محل اعزام شدند.
وی افزود: پس از بررسی‌های به عمل آمده توسط ماموران صحنه جرم، مشخص شد افرادی در پی اختلافات به وجود آمده به شدت با یکدیگر درگیر و با قدرت نمایی با انواع سلاح سرد و تیراندازی با سلاح شکاری و اخلال در نظم عمومی موجب ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده اند.
اسدالهی با اشاره به مجروح شدن تعدادی از طرفین نزاع بیان کرد: در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۷ نفر از عاملان این درگیری شده و با شناسایی مخفیگاه آن‌ها در چند عملیات جداگانه همه آن‌ها را دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.
فرمانده انتظامی نظرآباد افزود: پلیس با مخلان نظم و امنیت تعارف ندارد و افرادی که نیت‌های پلیدی در سر می‌پرورانند بدانند که پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان و حمایت دستگاه قضایی با آنان برخورد خواهد کرد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday