تسنیم/ رئیس ناحیه نفت منطقه کاشان از افزایش جایگاه‌های فعال سوخت تا 14 جایگاه خبر داد و گفت: عرضه سوخت یارانه‌ای در کاشان از سر گرفته شد.

اصغر شالچی، رئیس ناحیه نفت منطقه کاشان ضمن اشاره به راه‌اندازی عرضه بنزین یارانه‌ای در کاشان با تلاش کارشناسان، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش همکاران عرضه بنزین یارانه‌ای در کاشان از سر گرفته شد و تعداد جایگاه‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.
وی با بیان اینکه تاکنون 14 جایگاه عرضه سوخت در کاشان به شهروندان ارائه خدمت می‌کنند، افزود: جایگاه‌های سوخت مشکات، طحانی واقع در بلوار قطب راوندی، امیرکبیر یک و دو، رعیتی، رمضان نوش‌آباد، دهه فجر، ناظمی، هلال منیر، توکلی، سرای کویر، روناک راه‌اندازی و جایگاه حسن‌آباد نیز راه اندازی می‌شود.
رئیس نفت ناحیه منطقه کاشان با بیان اینکه جایگاه ریاحی واقع در خیابان 22 بهمن بنزین یارانه‌ای به شهروندان ارائه می‌دهد، ابراز کرد: با تلاش همکاران جایگاه حسن‌آباد نیز تا بعد از ظهر راه‌اندازی و امکان عرضه سوخت با نرخ یارانه‌ای وجود خواهد داشت.
وی با بیان اینکه کاشان دارای 29 جایگاه سوخت در منطقه کاشان وجود دارد، گفت: همه همکاران ما در تلاش هستند تا مابقی جایگاه های سوخت فعال شده و امکان عرضه سوخت یارانه ای نیز برای شهروندان فراهم شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today