ایرنا/ تیم والیبال راه‌یاب ملل مریوان در هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مغلوب تیم فولاد سیرجان شد که سابقه قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد.

در هفته دوم مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم والیبال راه یاب ملل مریوان عصر چهارشنبه از ساعت ۱۶ به مصاف تیم قدرتمند فولاد سیرجان رفت.
در این مسابقه که به میزبانی راه‌یاب ملل در سالن ۱۲۰۰ نفری زاگرس مریوان برگزار شد در پایان تیم فولاد سیرجان با نتیجه سه بر یک میزبان خود را شکست داد و سه امتیاز شیرین این بازی را کسب کرد.
ست اول این دیدار با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به نفع راه یاب ملل مریوان به پایان رسید تا آنها امیدوار به کسب اولین برد خود در این مسابقات باشند اما تیم پرمهره فولاد سیرجان که قهرمان فصل قبل لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور و قهرمان آسیا بود در ست های بعدی با نتایج ۲۵ بر ۱۷ ، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۰  به پیروزی رسید تا بازی با نتیجه سه بر یک به نفع فولادی ها شود.
این دومین شکست تیم والیبال راه‌یاب ملل مریوان در این مسابقات بود، این تیم در هفته نخست لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور با همین نتیجه برابر شهرداری ارومیه دیگر تیم مدعی لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور شکست را پذیرا شده بود.
تیم والیبال راه یاب ملل مریوان در هفته سوم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور یکشنبه هفته آینده میزبان پاس گرگان خواهد بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online