logo

جریمه ۳۳ میلیارد ریالی واحد عمده فروش مرغ در تبریز

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
جریمه ۳۳ میلیارد ریالی واحد عمده فروش مرغ در تبریز

صدا و سیما/ معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی از جریمه 33 میلیارد ریالی یک واحد عمده فروشی گوشت مرغ به دلیل عرضه خارج از شبکه در استان خبر داد.

یوسف پایدار، معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی اظهار کرد: این جریمه با احراز تخلف عرضه خارج از شبکه حدود 68 تن گوشت مرغ توسط واحد یاد شده اعمال شده است.
وی همچنین با اشاره به جریمه 1.3 میلیارد ریالی یک واحد عرضه کننده مرغ دیگر در استان به دلیل تخلف عرضه خارج از شبکه، تصریح کرد: در روند بازرسی از این واحد عرضه خارج از شبکه سه تن گوشت مرغ احراز شده و پرونده تخلفاتی تشکیل شد.
پایدار خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم در خصوص تقویت نظارت های هوشمند و بازرسی های میدانی و سیستمی با استفاده از قابلیت سامانه های جامع انبارها و تجارت پیش بینی شده است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی با تاکید بر تداوم نظارت های هوشمند از طریق سامانه ها بویژه در بخش کالاهای اساسی، افزود: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان با استفاده از سامانه های جامع انبار و تجارت با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت همه دستگاه های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان وفق قوانین و مقررات به شدت برخورد خواهد شد .
وی اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور گزارش ها و شکایت های خود را از طریق سامانه این سازمان و تلفن گویای 124 ستاد خبری منعکس کنند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today