برنا/ عضو شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت راه اندازی خطوط بی آر تی تاکید کرد و گفت: ایجاد خطوط ویژه تندرو اتوبوس در هسته مرکزی شهر زمینه‌ساز رفع مشکلات مردم در حوزه ترافیک شهری است.

مریم قهرمانی صارم عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: حداقل یک خط تندرو  در سال آینده راه اندازی شود تا در کمترین زمان بیشترین فاصله و مکان را اتوبوس‌ها طی کنند تا در کاهش ترافیک و آلودگی هوا گام مؤثری برداشته شود.
وی با اشاره به اینکه در سالهای گذشته طرح جامع مطالعاتی حمل و نقل ترافیک انجام شده، افزود: در حال حاضر این خطوط آماده هستند و تنها مشکل عدم اتوبوس های بی آر تی تاکنون راه اندازی نشده است که پیشنهاد می شود با تهاتر این اتوبوس ها خریداری شوند.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج به باز مهندسی خطوط اشاره و تصریح کرد: باید مسیرهای اتوبوسرانی را به شکلی ساماندهی و باز مهندسی کنیم تا مردم کمترین مسافت را تا مقصد طی کنند.
قهرمانی یادآور شد: به دلیل نبود زیرساختهای حمل و نقل عمومی و خطوط ویژه در کرج مردم وقت زیادی را در اتوبوسهای شهری سپری می‌کنند که ایجاد خطوط تندرو از مشکلات این حوزه کاهش می‌دهد.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran