logo

مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی کردستان معرفی شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی کردستان معرفی شد

ایرنا/ مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی کردستان روز یکشنبه در آیینی با حضور رییس سازمان، نماینده ولی فقیه در کردستان و جمعی دیگر از مسوولان استان در سنندج معرفی شد.

حجت الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی کردستان در این آیین اظهار کرد: مردم استان کردستان شایسته والاترین خدمت‌ها هستند و همه ما به عنوان پرچم داران بصیرت وظیفه داریم در زمینه تبلیغ مبانی دینی و اعتقادی در این استان گام برداریم.
وی با بیان اینکه تبلیغ و تبیین تنها راه مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان در جنگ نرم به شمار می رود ابراز امیدواری کرد با همراهی و همکاری مبلغان دینی، نخبگان و مسوولان فرهنگی بتوانیم دراین مسیر حرکت کنیم.
مدیرکل سابق سازمان تبلیغات اسلامی کردستان هم در این آیین اظهار داشت: همه کسانی که در این محفل حضور دارند، بخاطر اهتمام و توجه خاصی است که به فرهنگ دین و انقلاب و تبیین معارف در بدنه جامعه دارند.
حجت الاسلام احمد حاتمیان افزود: در طول این دوره خدمت، باور دیگری در قلب من جای گرفت و قطعا  خدمت در بین چنین مردمان باصفا و در چنین فضایی انسان را به رشد می رساند و در این خدمت نه تنها منتی نیست بلکه منت می پذیرم که توفیق خدمت یافتم.
وی با بیان اینکه همراهی جامعه بزرگ علما و ماموستاهای اهل سنت همواره مایه هم افزایی و بصیرت در حوزه فرهنگ دینی بوده است، گفت: کردستان در حوزه ترویج معارف دینی از ظرفیت های زیادی از جمله ۱۶۰ کانون فرهنگی تبلیغی، ۲۰۶ هیات مدهبی، ۴۶۰ خانه قرآنی و ۴۰ موسسه قرآنی برخوردار است و اگر تلاشی در این حوزه  شکل می گیرد، به همت این ظرفیت ها است.
مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: مهمترین دغدغه رهبری و افقی که برای جامعه ترسیم کرده اند، دغدغه جهاد تبیین است و این تبیین رسالت رسول برای هدایت جامعه است و هر گاه جامعه بنیان فکری و توحیدی خود را بشناسد، حتما مسیر هدایت را در پیش می گیرد.
در ادامه این آیین از خدمات ۲ ساله حجت الاسلام احمد حاتمیان تقدیر و حجت الاسلام برومند رازیانی به عنوان مدیرکل جدید این سازمان معرفی شد.
حجت‌الاسلام رازیانی پیش از این معاون مرکز خدمات حوزه علمیه استان و مدیرتبلیغات اسلامی شهرستان‌های بانه، مریوان و سقز بوده است.
همچنین بیش از ۲۱ سال تبلیغ و مدیریت مراکز فرهنگی و نیز تدریس در حوزه‌های علمیه و مراکز آموزشی و فعالیت موفق در حوزه تقریب و توسعه وحدت اسلامی از دیگر سوابق و توانمندی‌های مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی کردستان به شمار می‌رود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online