صدا و سیما/ فرماندار اهواز از بسیج امکانات و نیرو‌های ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکل ترافیکی میدان دانشگاه شهید چمران اهواز تا امروز شنبه خبر داد.

مسعود فلاحی، فرماندار اهواز در بازدید از طرح تقاطع میدان دانشگاه اهواز اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی از جمله شرکت توزیع برق، شرکت‌های گاز و آب و فاضلاب، شهرداری و قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان پیمانکار طرح تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه شهید چمران اهواز برای حضور در محل فراخوان شدند. 
وی ادامه داد: پس از تشکیل جلسه فوری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در خصوص بررسی و رفع مشکلات جابجایی خط ۴ اینچ گاز در میدان دانشگاه و تنظیم صورتجلسه، مقرر شد؛ عملیات اجرایی برای رفع سد معبر مسیر کنار گذر به سمت منطقه گلستان تا روز شنبه اجرا تا تردد خودر‌ها در این نقطه امکان پذیر شود.
فرماندار اهواز با بیان اینکه هم‌اکنون مسیر جایگزین برای تردد خودرو‌ها وجود دارد، افزود:مقرر شد؛ پیمانکار پایه‌های روشنایی نیز در اسرع وقت نسبت به جابجایی و راه اندازی برق مشترکین اقدام کند.
فلاحی در پایان گفت: پس از اجرای موارد فوق، شهرداری اهواز تا صبح امروز شنبه نسبت به آسفالت برای بازگشایی مسیر اقدام می‌کند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today