باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی مهاباد از کشف انبار احتکار کالا‌های اساسی در این شهرستان به ارزش حدود ۸ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ محمد توحیدی، فرمانده انتظامی مهاباد اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر قابل توجهی برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، پودر لباسشویی و سایر اقلام اساسی توسط شخصی در یک باب انباری در سطح شهرستان بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این انتظامی قرار گرفت.
وی گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی محل دپوی کالای اساسی شده و با هماهنگی مرجع قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه در بازرسی از انبار شناسایی شده ۱۵ تن برنج، هزار و ۱۲۸ حلبی روغن جامد ۵ کیلویی، ۹۸۵ عدد روغن مایع، ۴۰۰ کیلوگرم چای، ۶ هزار و ۱۰۵ بسته ماکارونی و ۳ هزار و ۵۸۴ عدد حلبی رب گوجه فرنگی که به صورت مجاز دپو شده بودند را کشف کردند.
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی کالا‌های کشف شده ۸ میلیارد ریال برآورد شده و در این خصوص یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.
سرهنگ توحیدی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالا‌های قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today