فارس/ کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: به دلیل خیزش گردوخاک همراه با باد شدید به‌ویژه در نیمه شرقی و قدری نفوذ گرد و غبار از غرب کشور، در سطح استان کاهش دید و کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

آسیه آقایی، کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با اشاره به وضعیت هوای استان اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر موج ضعیف طی امروز و استقرار جوی پایدار تا اواسط هفته آینده بر روی استان است.
وی افزود: بر این اساس وضعیت جوی امروز در اکثر مناطق به‌صورت صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.
آقایی بیان کرد: امروز به دلیل خیزش گردوخاک همراه با باد شدید به‌ویژه در نیمه شرقی و قدری نفوذ گرد و غبار از غرب کشور، در سطح استان کاهش دید و کیفیت هوا نیز پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا ۳ درجه کاهش خواهد داشت، گفت: بیشینه دمای هوای شهر اصفهان ۳۹ و کمینه فردا صبح ۲۲ درجه سانتی‌گراد و میمه با ۱۱ و زواره با ۴۶ درجه سانتی‌گراد به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today