فارس/ بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان اصفهان به دلیل مصدومیت، اردوی تیم ملی را در روز‌های آینده ترک خواهد کرد.

هاجر دباغی، ملی‌پوش اصفهانی فوتبال ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: متاسفانه با مصدومیت نسبتا شدیدی مواجه شده‌ام که ممکن است تا دو ماه خانه‌نشین باشم؛ به همین دلیل در روز‌های آینده اردوی تیم ملی را ترک خواهم کرد و نمی‌‌توانم تیم ملی را در مسابقات کافا(کنفدراسیون کشورهای آسیای مرکزی) همراهی کنم.
وی‌ افزود: برای تیم ملی کشورمان آروزی موفقیت دارم و انشالله بچه‌ها دست پر برگردند، هر چند باید این نکته را یادآور شوم که زمان بسیار کمی را برای آمادگی داشتند اما بازیکنان تیم انگیزه خوبی دارند و صحبت‌ها و نکات بیان شده از طرف کادر فنی را به خوبی درک کردند.
دباغی در خصوص ناکامی سپاهان در کسب عنوان قهرمانی در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال بانوان بیان کرد: ما تا جایی که ممکن بود تلاش کردیم ولی متاسفانه نتوانستیم جایگاهی که در نظر داشتیم را کسب کنیم؛ در موقعیت و زمان بدی مقابل ملوان در خانه امتیاز از دست دادیم و از کورس قهرمانی جا ماندیم؛ امیدوارم که بتوانیم در فصل آینده جبران کنیم و جام قهرمانی را به خانه بیاوریم.
ملی‌پوش اصفهانی فوتبال در رابطه با احتمال حضور مریم ایراندوست در راس کادر فنی سپاهان برای فصل آینده عنوان کرد: ما هم صحبت‌هایی در این مورد شنیده‌ایم ولی هنوز خبری به صورت رسمی اعلام نشده است، من این افتخار را داشتم که یک سال در تیم ملی شاگرد ایشان باشم و امیدوارم در آینده باز هم بتوانم از تجربیات ایشان استفاده کنم.
وی درباره وضعیت قراردادش با سپاهان نیز گفت: من یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارم، امسال از لیگ ترکیه و سال گذشته از لیگ ارمنستان پیشنهاداتی داشتم اما در حدی نبود که تضمینی برای رشد مسیر فوتبالی‌ام در آینده باشد و تصمیم گرفتم که با سپاهان ادامه دهم.
دباغی در پایان در پاسخ به سوالی در رابطه با شایعات تیمداری سرخابی‌های پایتخت در فوتبال بانوان و احتمال حضورش در این تیم‌ها در صورت پیشنهاد مالی مناسب خاطرنشان کرد: همه چیز پول نیست؛ من قبلا هم گفته‌ام که سپاهان را دوست دارم و نظر من در مورد پیوستن به استقلال و پرسپولیس تغییر نخواهد کرد، در ضمن فکر نمی‌کنم این تیم‌ها با توجه به مشکلات مالی که در بخش آقایان دارند اصلا توانایی تیمداری در فوتبال بانوان را داشته باشند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today