ایسنا/ دبیر هیات بوکس استان کرمانشاه از احتمال حضور تیمی از استان در رقابت های لیگ برتر در صورت جذب اسپانسر خبر داد.

خدر ولدی، دبیر هیات بوکس استان کرمانشاه با اشاره به تلاش برای حضور تیم کرمانشاه در رقابت‌های لیگ برتر بوکس، اظهار کرد: طبق اعلام مسئولان فدراسیون، لیگ برتر بوکس احتمالا از نیمه دوم آبان استارت خواهد خورد.
وی تصریح کرد: لیگ برتر بوکس پس از وقفه‌ای یک ساله قرار است دوباره برگزار شود و تاکنون هم حدود پنج تیم برای حضور در این لیگ اعلام  آمادگی کرده اند.
دبیر هیات بوکس کرمانشاه به حضور نماینده کرمانشاه در آخرین رقابت‌های لیگ برتر بوکس اشاره و اظهار کرد: سال 1399 بوکس کرمانشاه علیرغم مشکلات مالی که داشت در رقابت‌های لیگ برتر شرکت کرد و توانست در بین 10 تیم حاضر در این رقابت‌ها در جایگاه چهارم قرار گیرد.
وی یادآور شد: برای امسال هم درصورتی که بتوانیم اسپانسر جذب کنیم، در رقابت‌های لیگ برتر حضور پیدا خواهیم کرد.
ولدی با بیان اینکه مسئولان بوکس استان در حال پیگیری و رایزنی برای جذب اسپانسر هستند، گفت: در دور قبل مسابقات، ورزشکاران کرمانشاهی بدون هیچ‌گونه چشم داشتی و بدون اینکه ریالی بخواهند برای نام استانشان با غیرت در مسابقات لیگ حاضر شدند، اما امسال در تلاشیم که حداقل بتوانیم یک دستمزد به آنها بدهیم تا انگیزه‌ای برای ادامه این رشته داشته باشند، برای همین طبق برآوردها برای شرکت در لیگ برتر حدود 400 تا 500 میلیون تومان پول نیاز داریم.
دبیر هیات بوکس کرمانشاه خاطرنشان کرد: کرمانشاه همواره یکی از قطب‌های بوکس کشور بوده و اگر در لیگ برتر هم شرکت کنیم با اتکا به همین نیروهای بومی است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today